Kurtyny paskowe to zabezpieczenie pracowników przed hałasem

Zobacz »

Hałas w środowisku pracy to dyskomfort dla Twoich pracowników

Hałas to każdy niepożądany, uciążliwy dźwięk, a takich w środowisku pracy nie brakuje, szczególnie w przemyśle metalurgicznym oraz elektrycznym

Kurtyny paskowe redukują hałas wydobywający się z pracujących urządzeń aż do >35dB. To zwiększy komfort pracy Twoich pracowników

Strona główna »

Kurtyny PCV »

Kurtyna dźwiękoszczelna »

Ochrona dźwiękochłonna: pomp, wentylatorów, wiatraków, kompresorów

Ochrona stanowisk pracy oraz obszarów w których przebywają pracownicy

Funkcjonalne rozwiązanie w wielu branżach przemysłu

Wyciszenie hałasu pracujących urządzeń >35dB

Zwiększenie komfortu pracy pracowników

Kurtyna Foliowa to doskonała ochrona, oszczędność i ograniczenie strat ciepła!
 Kurtyny PCV Paskowe

Partner Handlowy serwisu

Zamów indywidualnie

Zobacz osłony dźwiękochłonne

Głośna praca silnika może być problematyczna dla Twoich pracowników. Długotrwały wpływ hałasów przemysłowych może być powodem problemów zdrowotnych Twoich pracowników. Wyciszenie źródeł hałasu stanowiących zagrożenie dla pracowników - jest konieczne!

Wyciszanie źródeł hałasu stanowiących zagrożenie dla środowiska pracy: wentylatory, turbiny, generatory, silniki elektryczne, młyny, pompy sieciowe oraz zasilające i przekładnie.

Wyciszenie źródeł hałasu stanowiących zagrożenie

Wyciszenie pracy transformatorów, pomp olejowych oraz wentylatorów

Wyciszanie źródeł hałasu z: urządzeń przeładunkowych, urządzeń czyszczących (chłodni, filtrów), pompowni wody, stacji sprężarek oraz wentylatorów odciągu spalin włącznie z silnikami.

Czym wyciszyć komorę silnika? Kurtyny paskowe sprawdzą się najlepiej!

Kurtyny Foliowe z pasów PCV mają swoje zastosowanie w wielu branżach przemysłu. Doskonale nadają się do chłodni i mroźni, zakładów spawalniczych, zakładach przetwórstwa spożywczego, laboratoriach, magazynach, serwerowniach i wielu innych miejsc, niemal w każdej branży.

Czy kurtyna paskowa to dobry wybór?

Ale jak to zrobić? To proste – wystarczy proste wygłuszenie z folii PCV, żeby zagwarantować sobie cichą, bezpieczną jazdę. Zapewne wiesz, że folia PCV potrafi chronić przed przepuszczaniem temperatury powietrza pomiędzy różnymi pomieszczeniami, ale czy zwróciłeś uwagę na to, że ma ona możliwość izolowania głośnych dźwięków? To znaczy, że bez problemu możesz użyć jej do wyciszenia komory silnika.

Wyciszenie komory silnika – czy trzeba iść z tym do specjalisty?

Zawsze istnieje sposób, na wykonanie tego typu zadań w domu, potrzebne jest tylko trochę cierpliwości, oraz dokładności. Po przeczytaniu masy artykułów znajdujących się w internecie będziesz w stanie samodzielnie wyciszyć komorę silnika. To łatwiejsze, niż Ci się wydaje! W dzisiejszych czasach można obejść się bez pomocy specjalistów, doba internetu zapewnia stały dostęp do niezbędnych informacji umieszczonych w skutecznych poradnikach. Skorzystaj z pomocy artykułów znajdujących się w sieci i samodzielnie wycisz komorę silnika swojego samochodu, to proste! Pomogą Ci w tym doskonałe paski PCV, to idealny materiał do wyciszania obiektów, są naprawdę skuteczne!

Kurtyny PCV pomogą Ci wyciszyć komorę silnika nie tylko samochodu, ale także urządzeń pracujących w Twojej firmie.

2021 © Kurtyna Paskowa przy współpracy z Kamil Woronis