Kurtyna foliowa na indywidualne zamówienie! Polski producent.

Zamówienia »

Zastanawiasz się, jak ocieplić budę dla Twojego psa? Mamy świetny sposób!

Kurtyny apskowe charakteryzują się doskonałą izolacją termiczną, a do tego są lekkie i bardzo proste w montażu!

Kurtyny paskowe doskonale sprawdzą się także do ocieplenia kurników, stajni oraz innych miejsc, w których znajdują się zwierzęta

Strona główna »

Kurtyny PCV »

Kurtyna paskowa »

Kurtyna termoizolacyjna »

Każdy poradzi sobie z montażem kurtyny paskowej

Ekonomiczne rozwiązanie na długie lata

Ochrona Twojego psa oraz zwierząt gospodarczych

Chronią przed wiatrem, deszczem i śniegiem

Kurtyny paskowe nie nasiąkają wodą

Kurtyny paskowe - funkcjonalne, uniwersalne, łatwe w montażu
 Kurtyny PCV Paskowe

* Partner merytoryczny serwisu

Oferta dla klientów B2B

Zobacz kurtyny do budy »

Kurtyny paskowe maja doskonałe właściwości akustoizolacyjne oraz termoizolacyjne, a dzięki temu, że są lekkie - stanowią doskonałą ochronę przed zimnem, także w budzie Twojego czworonoga. Kurtyny paskowe doskonale nadają się także do ocieplenia kurnika.

Nieraz najprostsze rozwiązania okazują się najlepsze! Wybierz kreatywny sposób na ocieplenie budy Twojego czworonoga zimą!

Bezpieczna buda Twojego czworonoga!

Pamiętaj, że buda zbudowana z drewna na pewno nie będzie szczelna.

Całe ciepło będzie uciekało przez wejście. Dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiednie kurtyny, żeby mieć pewność, że Twój pies śpi w ciepłym miejscu. Twój pies Ci za to podziękuje!

Jak ocieplić budę dla psa, czyli odpowiednia kurtyna do budy

Jeśli Twój pies spędza swój wolny czas w budzie, musisz upewnić się, że spełnia ona odpowiednie warunki. Żeby zagwarantować swojemu pupilowi odpowiednią temperaturę i poziom wilgotności w miejscu jego odpoczynku, kurtyna do budy jest czymś, czego potrzebujesz.

Dlaczego kurtyny PCV to tak dobre rozwiązanie?

Jest przede wszystkim gładka i elastyczna, dzięki czemu przechodzenie przez nią nie jest w żaden sposób utrudnione. Dodatkowo nie przemaka i bardzo szybko schnie, zachowując jednocześnie odpowiednią temperaturę wewnątrz budy.

Oczywiście, bez problemu możesz zamontować zasłonę do budy ze zwykłego kocyka – niestety nie ochroni ona Twojego zwierzaka przed zimnem i deszczem, szybko przemoknie i straci swoje ochronne właściwości. Dlatego lepiej zdecydować się na kurtynę stworzoną ze skutecznych pasków PCV, to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

Kurtyna do budy wykonana z pasków PCV to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Z nią możesz być pewny, że chłodny wiatr, deszcz, a nawet śnieg, nie przedostaną się do wnętrza małego domu, Twojego psa. Nie musisz bać się, że Twój zwierzak skaleczy się o krawędzie pasków, są gładkie i w stu procentach bezpieczne.

Pamiętaj o tym, że bez odpowiedniego zabezpieczenia nawet najlepszy system ocieplający budę psa będzie po prostu nieskuteczny.

2021 © Kurtyna Paskowa przy współpracy z Kamil Woronis