Kurtyna logo

Funkcjonalność kurtyn paskowych docenili Klienci z Polski                   Zobacz »

Czy znasz już zastosowania kurtyn paskowych? Zobacz, dlaczego warto je wybrać!

Kurtyny foliowe doskonale sprawdzą się jako osłony maszyn, bramy paskowe, przegrody oraz osłony na stanowiskach spawalniczych.
Bramy wejściowe wykonane z kurtyn PCV ograniczą przepływ zimnych mas powietrza, a co za tym idzie - ochronią Twoich pracowników przed przeziębieniami

Strona główna » Kurtyny PCV » Zastosowanie kurtyn PCV »

Redukcja dźwięku: >35dB

Przepuszczalność światła do 85%

Rodzaje: mrozoodporne, spawalnicze i inne

Właściwości: termoizolacja, dźwiękoszczelność

Zastosowanie: przegrody, wydzielanie stref pracy

 

Kurtyny PCV Paskowe

Partner serwisu Kurtyna Foliowa

Oferta dla przedsiebiorstw

Osłona maszyn, bramy wstęgowe, wydzielanie stref pracy i o wiele więcej!

Kurtyny PCV Paskowe

 

Kurtyny paskowe są tak funkcjonalne ponieważ mają naprawdę wiele zastosowań. Pasy z folii PCV są lekkie, nie wchłaniają wody ani zapachów a z ich montażem może poradzić sobie każdy. Ponadto to rozwiązanie naprawdę korzystne ekonomicznie.

Uwaga! Kurtyny paskowe zamontowane w drzwiach chłodni i mroźni ograniczą ilość zachorowań w okresie jesienno-zimowym.

Poznaj zastosowanie kurtyn z folii technicznej

Kurtyny antystatyczne, antyinsektowe, spawalnicze

Kurtyny z folii technicznej doskonałe do: przemysłu elektronicznego, elektrotechnicznego, magazynów, hal produkcyjnych, malarni proszkowych, lakierni, zakładów spawalniczych, przemysły metalurgicznego

 

Jakie zastosowanie mają kurtyny PCV? Poznaj wszystkie zastosowania kurtyn

Kurtyny PCV mają szerokie zastosowanie, wykorzystywane są w wielu różnorodnych branżach na terenie całej Polski. Dopasowane są do potrzeb Klienta, wedle tego, jak wygląda sytuacja, w której się znajduje.

Kurtyny foliowe - uniwersalne i ekonomiczne rozwiązanie

Dzięki szczegółowym informacjom, do czego kurtyny PCV będą wykorzystywane, jesteśmy w stanie dopasować ich rodzaj, wielkość i inne czynniki potrzebne przy zaprojektowaniu odpowiedniej kurtyny. W zależności od tego, jaką działalnością zajmuje się nasz Klient, jesteśmy w stanie dopasować do niego odpowiedni produkt. Inny typ kurtyn sprawdzi się w mroźny przeznaczonej do przechowywania artykułów spożywczych, a inny w hali magazynowej.

Kurtyny PCV w różnych miejscach

Przy montażu kurtyny PCV należy wziąć pod uwagę intensywność eksploatacji oraz warunki użytkowania. Każde miejsce potrzebuje innych właściwości kurtyn, właśnie dlatego na rynku dostępnych jest tak wiele rodzajów zasłon PCV. Przy zakupie kurtyn weź pod uwagę ile razy dziennie przejeżdżają przez nie pojazdy oraz jakiej są wielkości. Nawet najdrobniejsze czynniki w tej sprawie mają naprawdę ogromne znaczenie, to właśnie od nich zależy to, jakie kurtyny PCV zostaną dobrane do Twojej działalności. Nasze kurtyny PCV są odporne na czynniki atmosferyczne oraz mechaniczne uszkodzenia, to pewność najwyższej jakości!

 
kurtyna footer

2018 © Kurtyna Paskowa przy współpracy z Kamil Woronis

Na początek » Pełna oferta firmy »

Czytaj również nasze poradniki:

Jakie kurtyny do chłodni?          Jak ocieplić budę dla psa?
Jakie zastosowanie mają pasy PCV?           Czym wyciszyć komorę silnika?